VİZYONUMUZ

Uluslararası standartlarda sağlık vb. hizmet sunarak, çalışanlarımızın yetenek ve iş gücünden yararlanarak, işbirliği ve dayanışma ile danışan memnuniyetini artırmak, sağlık vb. hizmetinde hiçbir ayırım gözetmeden kaliteli, şeffaf ve hep ileriye yönelik yenilikleri takip ederek bilimsel, evrensel normlarda hizmet vermek, dünyadaki en kaliteli sağlık vb. merkezlerinden biri olmaktır.

MİSYONUMUZ

41 yılı aşkın tecrübemiz ile danışan ve danışan yakınlarına kaliteli, çağdaş, güvenilir sağlık vb. hizmeti vermeyi amaç edinmiş kökleri eskiye dayanan ve hedefleri hep daha ileriye yönelik olmak amacı ile;

 • Uluslararası standartlarda kaliteli hizmet vermek.
 • Uzman kadromuz ile güvenilir bir sağlık vb. hizmeti sağlamak.
 • Deneyimli ve güler yüzlü personellerimiz ile danışan memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede sağlık vb. hizmetini en iyi şekilde sunmak.
 • Yayınlamış olduğumuz dergi ve gazetemizle vb. dijital ortamlarda, danışanlarımızı ve yakınlarını doğru bilgilendirmek.
 • Uzman hocalarımız tarafından verilen konferans vb. eğitim hizmetleri sunarak, devamlı gelişmek ve danışan memnuniyetini arttırmak.

ÇALIŞMA İLKELERİMİZ

 1. Bilimsellik.
 2. Ahlaki değerlere bağlılık. (Güvenilirlik, güler yüzlü – hoşgörülü hizmet, dürüstlük, şeffaflık…)
 3. Danışan memnuniyeti ve insan haklarına saygılı kaliteli hizmet.
 4. Takım çalışması; yönetim haftalık toplanarak gündemdeki konuları görüşür, kararlar oy çokluğu ile veya oy birliğiyle alınır ve oy birliğiyle uygulanır. Şirketlerimizde %51 hisseyi en az 3 (üç) kişi alır.
 5. Toplumsal sorumluluk: Ortaklarımız gelirlerinin en az %2,5‘ini gönüllü olarak hayır kurumlarına (Bosev-Musev vb. S.T.K.) aktarırlar.
 6. Kurumlarımızın kârının 1/3‘i yatırıma, 1/3’i banka yedek,1/3’i ortaklara kâr olarak dağıtılır. Yönetimin tespit ettiği oranda da prim dağıtılır.
 7. Kurumlarımıza personel alımı çok kişi içerisinden seçilerek, en az 3 yöneticinin mülakatı ile yapılır, şirket ortaklarının yakın akrabaları personel olarak çalışamazlar.
 8. Yönetim kurulu tüm ortaklarla ayda bir toplanarak bilgilendirme toplantısı yapar. Yeni atılımlar, stratejik konular tüm ortakların görüşüne sunularak karar alınır. Tüm çalışanlar ile de ayda bir değerlendirme toplantısı yapılır.
 9. Kurumlarımız her yılın programını, tahmini bütçelerini yıl girmeden çıkarıp, uygulamaya geçer. Mali müşavirin, hukuk müşavirinin uygun görmediği hiç bir sözleşme imzalanmaz.
 10. Kurumlarımızın hedefleri; kendilerini sürekli geliştirerek, çağdaş kurumlar olmaktır.